امام علی علیه السلام : پاداش رزمنده شهید در راه خداوند بالاتر از پاداش انسان پاکدامنی نیست که توان انجام گناه ( را دارد ولی خود را ) آلوده نمی سازد . انسان پاکدامن نزدیک است که فرشته ای از فرشتگان الهی گردد . ( نهج البلاغه ، حکمت 474 )
سیاسی
 
حجت الاسلام و المسلمین صفوی:
نسبت به هم عفو و مدارا داشته باشید
نسبت به هم عفو و مدارا داشته باشیدمسئول دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی گیلان حجت الاسلام و المسلمین صفوی: مومنین نسبت به هم انخداع داشته باشند یعنی عیوب دیگران را نادیده بگیرند.
١٣٩٨/٠٢/٢٣
توسط سازمان جوانان حقوق بشر؛
کنفرانس بین المللی “حقوق بشر امریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری” در تهران و قم برگزار می گردد
کنفرانس بین المللی “حقوق بشر امریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری” در تهران و قم برگزار می گردد امین انصاری دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران از برگزاری کنفرانس بین المللی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) با محوریت زوال و افول هژمونی آمریکا از طرف سازمان جوانان حقوق بشر در ۱۱ و ۱۲ تیرماه سال جاری خبر داد.
١٣٩٨/٠٢/١٤
حجت الاسلام و المسلمین صفوی:
امروز سپاه استانی، ملی و حتی منطقه ای فکر نمی کند؛ بلکه جهانی می اندیشد
امروز سپاه استانی، ملی و حتی منطقه ای فکر نمی کند؛ بلکه جهانی می اندیشدحجت الاسلام والمسلمین صفوی: آبیاری نهال سپاه با خون خودش بود. امروز سپاه استانی، ملی و حتی منطقه ای فکر نمی کند؛ بلکه جهانی می اندیشد.
١٣٩٨/٠١/٢٦
جشن آغاز امامت امام زمان(عج) در واحد لاهیجان برگزار شد+عکس
جشن آغاز امامت امام زمان(عج) در واحد لاهیجان برگزار شد+عکسمسئول نهاد رهبری دانشگاه های آزاد اسلامی گیلان در جشن شروع امامت، امام زمان در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بر اساس فلسفه مهدویت، ایران اسلامی پشتیبان مظلومان و محرومان و در هرجایی که مقاومتی علیه باطل شکل گیرد، است.
١٣٩٥/٠٩/٢٨
ابلاغ سیاست‌های کلی «انتخابات»
ابلاغ سیاست‌های کلی «انتخابات»حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل ۱۱۰ قانون اساسی، سیاست‌های کلی «انتخابات» را که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، ابلاغ کردند.
١٣٩٥/٠٧/٢٥
سپر امنیتی کشور را از حوادث منطقه محفوظ نگه داشته است
سپر امنیتی کشور را از حوادث منطقه محفوظ نگه داشته استتجربه برجام نشان داد نباید در مقابل وعده آمریکا «اقدام نقد» انجام داد/ چرا باید تئاتر یا فیلمی تولید شود که تیشه به ریشه ایمان جوانان بزند؟/ قوه قضائیه باید در موضوع حقوق نجومی با متخلفان برخورد کند
١٣٩٥/٠٦/٠٤
جانشین فرمانده کل سپاه
جانشین فرمانده کل سپاهاجازه عبور کشتی‌های تهدید کننده ایران را از تنگه هرمز نخواهیم داد/ آمریکا اشتباهات گذشته را تکرار نکند/ اعمال محدودیت در رزمایش‌ها نمی‌پذیریم
١٣٩٥/٠٢/١٥
واکنش رهبر انقلاب به کدام اقدام امریکایی‌ها بود؟
واکنش رهبر انقلاب به کدام اقدام امریکایی‌ها بود؟ماهیت «استکبار» آنگونه است که همواره در صدد استیلا و برتری بر محیط پیرامون خود است.
١٣٩٥/٠٢/١٥
سرلشکر سلیمانی در کنگره 8هزار شهید گیلان:
سرلشکر سلیمانی در کنگره 8هزار شهید گیلان:ایران با کدام نظام قابل مقایسه است، با ترکیه؟/ امروز هم نظام ارزش دارد هزارن نفر برایش شهید شوند
١٣٩٥/٠٢/١٤
چرا انتخابات خبرگان مهم است؟
چرا انتخابات خبرگان مهم است؟نکات مهم رهبر انقلاب اسلامی پیرامون مجلس خبرگان رهبری و انتخابات آن
١٣٩٤/١١/١٣
آیا روس‌ها از منافع ایران حمایت خواهند کرد؟
آیا روس‌ها از منافع ایران حمایت خواهند کرد؟تقابل جزء دائمی از روابط روسیه و غرب هستند که در فضای کشمکش دائم بر سر قدرت در سیاست بین‌الملل در زمینه‌ها و سطوح مختلف بروز بیرونی یافته و در مواقع «شدت» روابط آن‌ها و «مرتبطین» با آن‌ها را با بحران مواجه می‌کنند. در شرایط حاضر، این فضا تشدید شده که از جمله دلایل آن می‌توان به تلاش طرفین برای بازتعریف مناسبات قدرت و باز تنظیم چگونگی توازن قوا در خاورمیانه اشاره کرد.
١٣٩٤/١١/١٠
دیدار رئیس اجرایی دولت افغانستان با رهبر انقلاب
دیدار رئیس اجرایی دولت افغانستان با رهبر انقلابراه علاج مشکلات افغانستان اتحاد اقوام و وحدت مسئولان است/ امریکایی‌ها هنوز از ضرر وارد کردن به افغانستان دست بر نمی‌دارند/ عبدالله: قدردان حمایتهای ارزشمند ایران و جنابعالی از ملت افغانستان هستیم
١٣٩٤/١٠/١٦
چرا جولان برای رژیم صهیونیستی مهم است؟
چرا جولان برای رژیم صهیونیستی مهم است؟گزیده‌ای از سخنان سید حسن نصرالله به‌مناسبت مراسم هفتم شهید سمیر القنطار
١٣٩٤/١٠/١٥
عربستان شیخ نمر را اعدام کرد
عربستان شیخ نمر را اعدام کردوزارت کشور عربستان سعودی با انتشار بیانیه ای اعلام کرد ریاض 47 نفر از جمله شیخ نمر النمر روحانی بلند پایه مسلمان شیعه را به اتهام فعالیت های تروریستی اعدام کرد.
١٣٩٤/١٠/١٢
طاغوت طاغوت است
طاغوت طاغوت استچرا هنوز از 88 می‌نویسیم؟ چرا هنوز خود را با 9 دی می‌شناسانیم؟ چرا معتقدیم 9 دی جریانی است برگشت‌ناپذیر و ممتد؟ اصلا چرا 9 دی حادث شد؟ چیست نسبت ما با خامنه‌ای؟ ملت ایران دقیقا چه کاره انقلاب اسلامی است؟
١٣٩٤/١٠/٠٥

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>