امام علی علیه السلام : پاداش رزمنده شهید در راه خداوند بالاتر از پاداش انسان پاکدامنی نیست که توان انجام گناه ( را دارد ولی خود را ) آلوده نمی سازد . انسان پاکدامن نزدیک است که فرشته ای از فرشتگان الهی گردد . ( نهج البلاغه ، حکمت 474 )
اخبار > خريد فروش زنان عراقي توسط داعش حلال است!
 


  چاپ        ارسال به دوست

خريد فروش زنان عراقي توسط داعش حلال است!

     
خريد فروش زنان عراقي توسط داعش حلال است!
   
مفتي وهابي و عضو هيئت العلماي عربستان اقدام گروه تروريستي داعش در خريد و فروش زنان و دختران عراقي را تاييد کرد و آن را حلال دانست.«صالح الفوزان» در نواري ويديويي که از او منتشر شد، گفت: اقدام داعش در خريد و فروش زنان و دختران عراقي حلال است و هيچ منع شرعي ندارد.عناصر گروه تروريستي تکفيري - بعثي داعش اخيرا صد‌ها نفر از زنان وابسته به اقليت‌ها را در عراق تصاحب کردند و در بازار به فروش رساندند.هلال احمر عراق در بيانيه‌اي اعلام کرد: «عناصر داعش پس از کنترل شهر سنجار صد‌ها خانواده را به اسارت گرفتند و پس از کشتن مردان، زنان ايزدي را با خود بردند تا به عنوان برده و کنيز نگهداري کنند يا بفروشند.در سال ۲۰۱۳ «ياسر العجلوني» از شيوخ سلفي در اردن، فتوا داده بود در درگيري‌هاي سوريه تملک زنان و دختران (براي گروههاي مسلح مخالف) مجاز است.
 
وي در اين فتوا که در فيسبوک منتشر کرده بود نوشت: «به خواست خدا به زودي ويديوهايي منتشر مي‌کنم که در آن‌ها برده داري و کنيزداري در درگيري‌هاي شام مجاز شمرده مي‌شود... آنان (تروريست‌ها) مي‌توانند زنان را به مالکيت خود در آورند و بدون مهريه و عقد ازدواج با آنان نکاح کنند و اگر فرزندي نيز از اين راه متولد شود پدر چنين فرزنداني در مراکز شرعي مشخص مي‌شود پس مجاهدان (تروريست‌ها) زنان و دختران را به مالکيت خود در آورند که اين کار مطابق با گفته خداوند در قرآن کريم است.


١٥:٢٦ - سه شنبه ١٤ شهريور ١٣٩٣    /    عدد : ٣٩٤٣٠١    /    تعداد نمایش : ١٠٤٣خروج