امام علی علیه السلام : پاداش رزمنده شهید در راه خداوند بالاتر از پاداش انسان پاکدامنی نیست که توان انجام گناه ( را دارد ولی خود را ) آلوده نمی سازد . انسان پاکدامن نزدیک است که فرشته ای از فرشتگان الهی گردد . ( نهج البلاغه ، حکمت 474 )
اخبار > جشن آغاز امامت امام زمان(عج) در واحد لاهیجان برگزار شد+عکس
 


  چاپ        ارسال به دوست

جشن آغاز امامت امام زمان(عج) در واحد لاهیجان برگزار شد+عکس

در راستای سالروز آغاز امامت، امام زمان (عج)، جشنی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان و با حضور دانشجویان، اساتید و کارکنان این واحد دانشگاهی بر گزار گردید.

در ابتدای مراسم حجت الاسلام سید محمد حسین صفوی مسئول نهاد رهبری دانشگاه های آزاد اسلامی استان گیلان ضمن اشاره به دوران بعد از پیامبر عظیم الشآن اسلام فرمودند که قرآن از جانب برخی دچار تفسیر نادرست شده است زیرا آنها بر اساس میل، گرایش و یافته خود آن را تفسیر می نمایند و تفسیر قرآن بدون در نظر گرفتن اهل بیت که مفسران واقعی قرآن هستند را انحراف از قرآن دانستند. بنابراین جریان مهدویت را جریانی اصیل برای  بازگشت به دین حقیقی و دعوت انسان ها به اسلام واقعی دانسته که متاسفانه امروز با فاصله گرفتن قرآن از اهل بیت دچار انحرافات فراوان گشته است. ایشان ضمن اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، که نمی توان زمان ظهور امام زمان (ع) را تعیین نمود و آنهایی که زمان تعیین می کنند دروغ گو می باشند و به این نکته تاکید نمودند که می بایست با خرافات در این زمینه برخورد نمود. بر اساس فلسفه مهدویت، ایران اسلامی پشتیبان مظلومان و محرومان و در هرجایی که مقاومتی علیه باطل شکل گیرد، می باشد و وارد صحنه شده و ازحق دفاع خواهد نمود.

شایان ذکر است مراسم فوق با همت معاونت فرهنگی و دانشجویی و کانون مهدویت دانشگاه برگزار گردید.

 


١٠:١٢ - يکشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٥    /    عدد : ٥١١٠٣٧    /    تعداد نمایش : ٣٨٥خروج