امام علی علیه السلام : پاداش رزمنده شهید در راه خداوند بالاتر از پاداش انسان پاکدامنی نیست که توان انجام گناه ( را دارد ولی خود را ) آلوده نمی سازد . انسان پاکدامن نزدیک است که فرشته ای از فرشتگان الهی گردد . ( نهج البلاغه ، حکمت 474 )
اخبار > کارگاه فضای مجازی ویژه ائمه جماعات دانشگاه های آزاد اسلامی استان گیلان
 


  چاپ        ارسال به دوست

کارگاه فضای مجازی ویژه ائمه جماعات دانشگاه های آزاد اسلامی استان گیلان

در ابتدای این کارگاه حجت السلام و المسلمین چهری، مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه های علوم پزشکی گیلان در رابطه با موضوع «تبیین ضرورت های حضور در فضای مجازی، مزایا و معایب آن» به ایراد سخنرانی پرداختند، در ادامه حجت السلام و المسلمین دکتر صفوی، رئیس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان گیلان سخنان و آموزش هایی در رابطه با «آسیب های فضای مجازی در سبک زندگی اسلامی» ارائه داد و در پایان حجت السلام و المسلمین زارع از اساتید صاحب نظر قم پیرامون موضوع «آموزش و معرفی شبکه ها و سایت ها و بیان تفاوت های آنها و همچنین آموزش و روش های نویسندگی و مناظره اینترنتی و جریان سازی در فضای مجازی» مطالبی را مطرح کرد.

این کارگاه در دو نوبت صبح و عصر  دوشنبه ۲۲ آذر ماه ۱۳۹۵ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان با مشارکت نهاد مقام معظم رهبری در استان گیلان و معاوت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان برگزار شد.
١٦:١٠ - دوشنبه ٦ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٥١٢٠٧٧    /    تعداد نمایش : ٣٥٥خروج